Chwila Moment
2019-01-18
Del Mar
2019-01-18

Cozzi

„Cozzi Ristorante” położone jest w centrum Gdyni, przy ul. Władysława IV, i specjalizuje się w niezwykle popularnej nad Bałtykiem kuchni włoskiej.  W menu dominują klasyki kulinarne ze słonecznej Italii, uzupełnione autorskimi przepisami szefa kuchni. Miłośnicy włoskiej kuchni znajdą tutaj bogaty wybór makaronów, pysznych przystawek, przygotowywanych na różne sposoby mięs oraz, oczywiście, autentyczną włoską pizzę. Wszystkie potrawy przygotowywane są na świeżo, z oryginalnych włoskich produktów z wykorzystaniem aromatycznych ziół i przypraw.

Restauracja ma proste, jasne i ciepłe wnętrze. Dominują tu beż i naturalne drewno, ożywione dodatkami w kolorze magenta. Wystrój uzupełnia wielkie zdjęcie przedstawiające piękny toskański krajobraz, a  romantyczny nastrój w godzinach wieczornych zapewnia punktowe oświetlenie. Cozzi jest idealnym miejscem zarówno na obiad z rodziną lub przyjaciółmi, jak i biznesowe spotkanie z możliwością prezentacji materiałów  na ekranie TV, znajdującym się w restauracji.

Rodzaje kuchni

Śródziemnomorska, Włoska

Wystrój Wnętrza

Nowoczesny

Udogodnienia

Klimatyzacja, Ogródek letni, Organizacja uroczystości, Strefa dla niepalących, Udogodnienia dla os. niepełnosprawnych, Wi-Fi

Udogodnienia dla dzieci

Porcje dla dzieci

Ceny opcjonalne

  • lunch 25 zł
  • Karafka wina 34 zł
  • zupy 16-22 zł
  • przystawki 12-49 zł
  • dania główne 28-69 zł
  • makarony: 24-44 zł

GALERIA ZDJĘĆ

GODZINY OTWARCIA

Godziny Otwarcia:

poniedziałek – piątek: 12:00 – 23:00

DOJAZD

Władysława IV 49f
81-384 Gdynia
58 719 01 04
cozzi@cozzi.pl