Chwila Moment

Na dwóch poziomach InfoBoxu rozgościły się Chwila i Moment.

To nowa koncepcja kulinarna, której nadrzędnym przesłaniem jest – zwolnij, zatrzymaj się na chwilę moment i rozkoszuj się tym, co restauracja dla Was przygotowała.
Chwila: Atmosfera paryskiej kawiarenki z domowymi wypiekami oraz grillowy taras sprawiają, że miejsce to skłania do relaksu, odpoczynku i złapania oddechu.
W piekarni wszystkie wyroby przygotowywane sa na miejscu na bazie oryginalnych, francuskich receptur oraz mąki pochodzącej z regionu Dijon.

W Momencie czeka na Was nowa rewelacyjna karta, oparta na świetnych kombinacjach smakowych, opracowanych przez Szefa kuchni, a także niszowe regionalne piwa i wyjątkowe włoskie wina.

Dla Waszych podniebień “Chwila Moment” ma propozycję: Jeśli chcecie zorganizować imprezę u siebie w domu, w biurze, a może w plenerze, a może gdzieś indziej i chcecie, żeby było pysznie, restauracja proponuje swoją pomoc.
Mowa o CATERINGU – przekąski, większe kęsy, duuuże potrawy. Oprócz tego “Chwila Moment” zaprasza również do siebie na imprezy okolicznościowe.

Rodzaje kuchni

Autorska

Wystrój Wnętrza

Nowoczesny

Udogodnienia

Catering, Klimatyzacja, Ogródek letni, Udogodnienia dla os. niepełnosprawnych, Wi-Fi

Udogodnienia dla dzieci

Porcje dla dzieci

Godziny otwarcia

Chwila:
poniedziałek – piątek: 
7:30 – 18:00
sobota – niedziela: 8:30 – 18:00

Moment :
poniedziałek – czwartek:
 13:00 – 22:00
piątek – sobota: 13:00 – 1:00
niedziela: 13:00 – 20:00

Dojazd

ul. Świętojańska 30,
81-372 Gdynia
58 623 34 69

Polecamy