Tom’s Diner

“Tom’s Diner” to rodzinna restauracja oferująca dania kuchni amerykańskiej w najlepszym wydaniu, udowadniając tym samym, że kuchnia rodem z USA to nie tylko fast foody. Tutaj nawet hamburgery przygotowywane są z taką samą należytą pieczołowitością jak wykwintne Barbeque Ribbs czy Louisiana Wings.

Nowoczesny, lekko industrialny wystrój Tom’s Diner w swoich detalach nasuwa skojarzenia z amerykańskimi flmami drogi.  Na ścianach wiszą amerykańskie, szyldy, tablice rejestracyjne amerykańskich krążowników szos, a stojący w witrynie najprawdziwszy Harley Davidson Custom Redneck nie pozostawia złudzeń co do rodowodu kuchni serwowanej w “Tom’s Diner”.

W “Tom’s Diner” świetnie będą się czuć również rodziny małymi dziećmi, dla których przygotowana została oddzielna strefa.

Szef kuchni poleca:

  • buffalo Wings – skrzydełka podawane z dipem serowy, świeżymi, chrupiącymi warzywami, oraz ostrym sosem według autorskiej receptury
  • barbeque Ribbs – grillowane żeberka wieprzowe w oryginalnym sosie barbeque, podawane z frytkami lub pieczonym ziemniakiem i sałatką Coleslaw

Rodzaje kuchni

Amerykańska, Europejska, Międzynarodowa, Polska, Wegetariańska

Wystrój Wnętrza

Nowoczesny, Tematyczny

Udogodnienia

Klimatyzacja, Strefa dla niepalących, Udogodnienia dla os. niepełnosprawnych, Wi-Fi

Udogodnienia dla dzieci

Miejsce zabaw, Porcje dla dzieci

Ceny opcjonalne

Kawa: 6 – 9 PLN
Dania główne mięsne: 23 – 85 PLN
Dania główne rybne: 35 PLN
Makarony: 22 – 31 PLN
Zupy: 10 – 12 PLN
Przekąski: 12 – 25 PLN
Desery: 10 – 16 PLN

Godziny otwarcia

poniedziałek  – czwartek: od 12:00 – 22:00
piątek – sobota: od 12:00 – 23:00
niedziela: od 12:00 – 22:00

Dojazd

ul. Świętojańska 47,
81-391 Gdynia
58 380 09 11

Polecamy