Enoki
2021-07-12
Pierogarnia Mandu
2021-11-25

My Place bar & restaurant

Zapraszamy na ucztę dla podniebienia do otwartej, przyjemnej przestrzeni restauracji hotelowej. W otoczeniu starannie wybranych gatunków roślin, przy kameralnych, wygodnych stolikach możecie Państwo zamówić danie i zaspokoić swój głód. Filozofia przygotowywanych posiłków jest prosta – świeżo, smacznie z pomysłem. Połączyliśmy tradycję z nowoczesnością, a wykończyliśmy wszystko staranną kombinacją składników, dzięki którym zaspokoimy Państwa apetyt.

My Story Gdynia to hotel butikowy. Jego filozofia kręci się wokół koncepcji dobrego, komfortowego snu, relaksu oraz pozbywania się stresów, które na ogół towarzyszą nam w codziennym życiu. Naturalnym przedłużeniem tej idei stało się menu restauracji hotelowej My Place, za które w całości odpowiada Piotr Ślusarz.
– Tworzyłem kartę zgodnie z filozofią hotelu. W trakcie wyboru potraw towarzyszyła mi koncepcja snu. Poza tym stawiam na promowanie małych, lokalnych dostawców, którzy cenią sobie wysoką jakość produktów. Menu jest krótkie, ale zaskakujące. Znajdziecie w nim tradycyjne polskie smaki w nowej odsłonie. W ofercie My Place znajdują się zarówno dania syte, jak i te lżejsze, dzięki którym dobrze się wyśpicie. Bardzo ciekawą propozycją jest perlica z orzechami, długo gotowana w niskiej temperaturze, a następnie grillowana. To lekka potrawa, z dodatkiem ziołowego crusta, który również nawiązuje do koncepcji snu. Postawiłem również na kilka dań wegetariańskich, które będą świetną alternatywą dla tradycyjnych polskich smaków –  szef kuchni My Place.
Piotr Ślusarz dał się poznać szerszej publiczności za sprawą swojego udziału w programie Top Chef, gdzie wywalczył staż w słynnej gwiazkowej hiszpańskiej restauracji El Celler de Can Roca, a w finałowym odcinku — również angaż w Atelier Amaro. Pracował także m.in. w restauracji sopockiego hotelu Sheraton oraz w londyńskich lokalach Hibiscus i L’Autre Pied.

 

Rodzaje kuchni

Autorska

Wystrój Wnętrza

Z widokiem na zieleń

Udogodnienia

Klimatyzacja, Miski z wodą dla psa, Ogródek letni, Organizacja uroczystości, Śniadania, Udogodnienia dla os. niepełnosprawnych, Wi-Fi, Muzyka na żywo

Udogodnienia dla dzieci

Krzesełka do karmienia, Porcje dla dzieci

Ceny opcjonalne

GALERIA ZDJĘĆ

GODZINY OTWARCIA

poniedziałek – niedziela 13:00-22:00

DOJAZD

Aleja Zwycięstwa 14
81-402 Gdynia
58 58 28 001
marketing@mystorygdynia.pl