Trio

Powstała na początku 2010 r. restauracja “Trio” znacząco wzbogaciła kulinarną ofertę ul. Starowiejskiej. To idealne miejsce zarówno na szybki lunch wzmacniający nadwątlone pracą siły, jak i rodzinny obiad z pociechami czy wieczorne spotkanie  w gronie przyjaciół. Specjalnością restauracji jest doborowe trio, czyli kuchnia polska, europejska i światowa. Menu zaskakuje bogactwem oferowanych potraw, wśród których można znaleźć tradycyjne polskie dania (pierogi, wybór mięs i ryb), popularne na całym świecie kulinarne evergreeny (pizza, naleśniki, różne rodzaje makaronów) oraz autorskie przepisy szefa kuchni jak sałatka Trio czy krwawa corrida. Przebojem “Trio” jest fettucine z łososiem i szpinakiem, sola w sezamie oraz pizza, natomiast miłośnicy egzotycznych smaków mogą tutaj zamówić jedyny w Gdyni stek ze strusia. Zaletą restauracji jest niezobowiązująca atmosfera i smaczne, przygotowywane z wysokiej jakości świeżych produktów, dania w atrakcyjnej cenie, co powoduje, że jest to miejsce na każdą kieszeń.

Warto też podkreślić, że “Trio” jest przyjazne dzieciom, dla których przygotowano specjalne pozycje w menu oraz kącik zabaw, gdzie milusińscy spędzą radośnie czas, a ich opiekunowie mogą w tym czasie rozkoszować się jedzeniem.

Restauracja, mimo że może pomieścić aż 80 osób, dzięki swojemu rozkładowi – kilka mniejszych  i większych zakątków, nie przytłacza wielkością i ma przytulny, relaksujący charakter, co dodatkowo podkreśla sączący się w tle chillout i jazz. Wnętrze “Trio” urządzone jest elegancko i nowocześnie, ale dzięki dominującym nasyconym brązom i pomarańczom oraz meblom z ciemnego drewna i wygodnym fotelom sprawia przytulne wrażenie. Dodatkowymi elementami wystroju charakterystycznymi dla restauracji jest przyciągający wzrok  duży, drewniany bar oraz liczne obrazy z motywem muzycznym jak pianino, saksofon czy jazzman, odzwierciedlające zainteresowanie właścicieli muzyką. Ale muzyczne inspiracje na ścianach to nie wszystko. W “Trio” organizowane są także wieczory z muzyką na żywo.

 

Rodzaje kuchni

Wegetariańska, Polska, Europejska

Wystrój Wnętrza

Tradycyjny

Udogodnienia

Catering, Klimatyzacja, Muzyka na żywo, Ogródek letni, Śniadania, Strefa dla niepalących, Udogodnienia dla os. niepełnosprawnych, Wi-Fi

Udogodnienia dla dzieci

Porcje dla dzieci

Ceny opcjonalne

Śniadania: 12 – 14 PLN

Dania główne: 20 – 35 PLN

Zupy: 8 – 11 PLN

Godziny otwarcia

poniedziałek – niedziela: 11:00 – 21:00

Dojazd

ul. Starowiejska 29-35,
81-363 Gdynia
58 621 81 25

Polecamy