Aktualności

Questing (gra miejska)

Questing „Szlakiem Historii Kulinarnej Gdyni”, 19 marca (sobota), start godz. 11:00

Wyrusz po przygodę na Szlaku Kulinarnym! Wykonaj nieoczywiste wskazówki, podążaj szlakiem historii Gdyni i weź udział w wyjątkowym questingu kulinarnym. 

A czym jest questing? To coraz bardziej populara forma gry miejskiej, której celem jest przede wszystkim edukacja, poszerzenie wiedzy i świadomości w zakresie lokalnego dziedzictwa kulturowego, historycznego czy przyrodniczego. Questing zawsze jest silnie związany z tożsamością danego regionu, a znaczny nacisk w czasie zabawy kładzie się na zespołowość. Charakterystycznym elementem wyróżniającym go od gier miejskich jest forma przekazu scenariusza zabawy, którą jest mniej lub bardziej wyszukana rymowanka.

Wszystkich chętnych do zabawy zapraszamy w sobotę 19 MARCA 2016 o godz. 11:00 przed Halami Targowymi pod Głównym Wejściem do Hali Łukowej (pod zegarem). Planowany czas zakończenia ok. godz. 13:30. Dla zwycięzców czekają wartościowe nagrody. Główna nagroda to bilet dla 2 osób na spektakl : "Zły", który odbędzie się 20.03.2016 godz. 17:00

Więcej informacji oraz regulamin zabawy na stroniewww.kulinarnagdynia.pl

                                                

 

powrót
POLECAMY

 

 

 

 

 

2015 © Kulinarna Gdynia - All Rights Reserved

 

Powered by OmegaFramework

Prowadzisz Restauracje w Gdyni Skontaktuj Się z Nami