Aktualności

Dziecięca Akademia Kulinarna

Dziecięca Akademia Kulinarna to cykl bezpłatnych spotkań poświęconych tematom kulinarnym, dedykowanym specjalnie dla dzieci. W różnych restauracjach na Szlaku Kulinarnym odbywają się zajęcia w formie zabaw kulinarnych, podczas których najmłodsi poznają nowe smaki i kuchnie z różnych stron świata.

 „Wrapy” to temat najbliższych zajęć w ramach Dziecięcej Akademii Kulinarnej, które tym razem odbędą się w sobotę 23 września o godz. 10:00 w restauracji „FALLA” ul. I Armii Wojska Polskiego 10 w Gdyni.

"Świat jedzenia, zupełnie jak ten z baśni, potrafi być zaskakujący. Zwykłe warzywa w magiczny sposób stają się fantazyjnym daniem, miksy przypraw z tajemnych przepisów tworzą wywary, o których niektórym nawet się nie śniło. Rozgrzewające posiłki z dalekich stron, egzotyczne owoce i dodatki – wszystkich odważnych witamy w baśniowej krainie Falli!"

Na dzieci jak zwykle czeka doskonała zabawa!

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem na stronie: http://www.kulinarnagdynia.pl/wydarzenia/aktualnosci,akademia-regulamin/


Dziecięca Akademia Kulinarna przeznaczona jest dla dzieci w wieku 6-12 lat. Ilość miejsc na zajęciach ograniczona. Prosimy o zapisy (imię, nazwisko i wiek uczestnika) pod adresem: projekty@arg.gdynia.pl

Termin: 23 września 2017 r. godz. 10:00
Miejsce: Restauracja „FALLA”, ul. I Armii Wojska Polskiego 10 w Gdyni.

 

 

powrót
POLECAMY

 

 

 

 

 

2015 © Kulinarna Gdynia - All Rights Reserved

 

Powered by OmegaFramework

Prowadzisz Restauracje w Gdyni Skontaktuj Się z Nami