Strefa Kuchnie Świata

Restauracja „Strefa Kuchnie Świata” urzeka swoim ciekawym wnętrzem, miłą, ciepłą atmosferą i profesjonalną obsługą.

To restauracja urokliwie położona przy Hotelu Nadmorskim****. O krok od Bulwaru Nadmorskiego, ulubionego miejsca do spacerów i rekreacji, będącego jedną z największych atrakcji turystycznych Gdyni.

Menu przygotowane przez szefa kuchni obejmuje najbardziej charakterystyczne, najciekawsze dania z wybranych kuchni całego świata. Goście znajdą w nim zarówno tradycyjne polskie smaki, jak i dania kuchni włoskiej, francuskiej czy nuty tak charakterystyczne jak kuchnia japońska, czy tajska. Ofertę uzupełniają desery i wina, dobrane do charakteru potraw, pory dnia i roku.

W jasnym, nowoczesnym wnętrzu do dyspozycji gości pozostają dwa ekrany telewizyjne, znajduje się też kącik dla dzieci ze stolikiem, zabawkami i przyborami do rysowania. Dla najmłodszych gości przygotowano specjalne menu. Sezonowy ogródek restauracji stanowi idealne miejsce na letnie śniadanie biznesowe, lunch czy kolację dla całej rodziny.

Restauratorzy wierzą głęboko, iż każde spotkanie w gronie rodzinnym, przyjaciół, współpracowników, czy kontrahentów zorganizowane w  lokalu na długo pozostanie w pamięci. Do obsługi gości podchodzi się tutaj indywidualnie, unikając standardowych ofert i przykładając ogromną wagę do poznania potrzeb klientów.

Szef kuchni poleca:

  • cytrynowe fusilli z owocami morza, chilli i bazylią
  • pierś kacza z whisky z sosem miodowo-limonkowym

Rodzaje kuchni

Europejska, Hiszpańska, Meksykańska, Międzynarodowa, Orientalna, Polska, Tajska, Wegetariańska

Wystrój Wnętrza

Nowoczesny, Uniwersalny

Udogodnienia

Catering, Klimatyzacja, Śniadania, Strefa dla niepalących, Udogodnienia dla os. niepełnosprawnych, Wi-Fi

Udogodnienia dla dzieci

Krzesełka do karmienia, Porcje dla dzieci

Godziny otwarcia

poniedziałek – niedziela: od 11:00 – 20:00

Dojazd

ul. Ejsmonda 2,
81-409 Gdynia
58 661 68 70

Polecamy