Restauracje Gdynia - Szlak Kulinarny

Restauracja Chwila MomentADRES

ul. Świętojańska 30

tel.: 58 623-34-69

Godziny otwarcia:
Chwila:
pon piątek 7:30-18:00
sob i niedz 8:30-18:00
Moment :
pon czwartek 13:00-22:00
pt i sob 13:00-1:00
niedziela 13:00-20:00
liczba miejsc:
Chwila: 60 Moment:80

specjalizacja lokalu:


muzyka:
chill-out

OPIS RESTAURACJI

Na dwóch poziomach InfoBoxu rozgościły się Chwila i Moment.

To nowa koncepcja kulinarna, której nadrzędnym przesłaniem jest – zwolnij, zatrzymaj się na chwilę moment i rozkoszuj się tym, co dla Was przygotowaliśmy.

Chwila: Atmosfera paryskiej kawiarenki z domowymi wypiekami oraz grillowy taras sprawiają, że miejsce to skłania do relaksu, odpoczynku i złapania oddechu.

W naszej piekarni wszystkie wyroby przygotowujemy sami, korzystając z oryginalnych francuskich receptur oraz mąki pochodzącej z regionu Dijon.

 

W Momencie czeka na Was nowa rewelacyjna karta, oparta na świetnych kombinacjach smakowych opracowanych przez naszego Szefa kuchni, a także niszowe regionalne piwa i wyjątkowe włoskie wina.

 

W weekendy Moment zmienia się muzycznie – muzyczna końcówka tygodnia:

w piątki FREEDAY DANCE – z muzyką house/funky/disco, w soboty – SATURDAY SUPREME – czyli czołówka polskich DJów (start godzina 20:00).

Dodatkowo posiadamy świetne promocje na barze i kuchnię czynną do północy.

 

Dla podniebień Waszych mamy propozycję – jeśli chcecie zorganizować imprezę u siebie w domu, w biurze, a może w plenerze, a może gdzieś indziej i chcecie, żeby było pysznie – my Wam w tym pomożemy, a nawet wyręczymy.

Mowa o CATERINGU – przekąski, większe kęsy, duuuże potrawy – opracujemy wspólnie odpowiednie menu. A jeśli chcecie żebyśmy również posprzątali... to zróbcie tę imprezę u nas!

 

Oczywiście nakarmimy i uzupełnimy również płyny.

Propozycje pakietów cateringowych w cenie 49/79/99 możecie obejrzeć w zakładce NEWS.

 

STANDARD RESTAURACJI

Klimatyzacjainternetstrefa dla niepalącychułatwienia dla niepełnosprawnychogródek letnizwierzętacateringporcje dla dziecidania wegetariańskiesniadaniamuzyka na żywo


ZDJĘCIA LOKALU